- Model: GAV XP100R14
- Weight: 0.07kg
- Dimensions: 163.00mm x 85.00mm x 37.00mm
- SKU: GAV XP100R14
- UPC: 8011275065023
R 2,427.00
Ex VAT: R 2,110.43
NOZZLE KIT 1.4MM FOR EXTREME 100 PRO